Czy warto na urodziny wybrać tort bajkowy?

Urodziny to bardzo ważne wydarzenie zarówno dla rodziców jak i dla samego solenizanta. Ważne jest ich odpowiednie przygotowanie, co potrafi często przyprawić rodziców o zawrót głowy. Dekoracje, menu, lista gości czy zaproszenia to tylko część planu do zrealizowania, aby ten wyjątkowy dzień był niezapomniany. Jednak najważniejszym akcentem każdego przyjęcia urodzinowego jest tort, o którym nie możemy zapomnieć. Należy zamówić go odpowiednio wcześniej, aby cieszyć się zrealizowanym zamówieniem w dniu urodzin pociechy.

Bajkowy tort urodzinowy dla dziecka

Idealną propozycją od cukierni są torty bajkowe, które z pewnością skradną serce i uśmiech solenizanta jak i wszystkich zaproszonych gości. Ich wykonanie to prawdziwe dzieło sztuki. Co zatem możemy rozumieć przez pojęcie torty bajkowe? Czy warto wybrać go na urodziny dziecka? Nie ma nic wspanialszego niż radość pociechy. Bajkowe torty to wypieki przyozdobione postaciami z ulubionych, dziecięcych bajek. Bajeczny jest również sam smak ciasta, do którego wykonania wykorzystano najwyżej jakości składniki. Taki tort bez wątpienia będzie główną ozdobą urodzinowego przyjęcia.

W ofercie cukierni znajdują się torty bajkowehttp://tortyjakmarzenie.pl/najpopularniejsze-torty-bajkowe – dedykowane zarówno dziewczynkom, jak również chłopcom, więc nasza pociecha może wybrać słodki tort o jakim marzy. Solenizantki najczęściej pragną mieć tort, na którym będzie umieszczona Barbie, Masza i Niedźwiedź, Myszka Minnie, Konik Pony lub Elza z Krainy Lodu. Wszystko zależy od upodobań dziecka. Kolorystyka tortu także ma znaczenie dla małych, miłośniczek różu.

Chłopcy natomiast gustują w tortach, na których są bohaterowie z bajek takich jak: Angry Birds, Minionki, Bob Budowniczy, Psi Patrol czy Toy Story. W zależności od preferencji najmłodszych cukiernia może spełnić każde ich marzenie. Wystarczy tylko złożyć zamówienie, aby w dniu urodzin pociechy cieszyć się wraz z nią wyjątkowym i smacznym tortem. Torty z postaciami z bajek są warte uwagi, nawet jeśli wyprawiamy urodziny malucha, które nie ma jeszcze swojego, ulubionego bohatera. W ofercie znajdują się równie smaczne i piękne torty z Kubusiem Puchatkiem, królikiem lub Myszką Minnie i to rodzice mogą wybrać główny motyw na torcie za dziecko.

Tort bajkowy – ważny element urodzin

Bajkowe torty to doskonały sposób na ożywienie każdego przyjęcia urodzinowego. Dziecko poczuje się wyjątkowo, jeśli będzie mogło zdmuchnąć świeczki na tak wspaniałym, urodzinowym cieście, które wprawi w zachwyt zaproszonych gości. Będzie to z pewnością spowodowane tym, że często decydujemy się jednak na tradycyjne torty w kształcie koła lub kwadratu na każdą uroczystość. Urodziny dziecka to jednak jedyna okazja, aby sprawić dziecku dużo radości i zapewnić mu niezapomniane emocje w tym dniu. Torty z bohaterami z bajek to prawdziwy kunszt wykonania, który został połączony z niesamowitym smakiem, w skład których wchodzi smak śmietankowo-owocowy, cynamonowo-gruszkowy lub kajmakowy.

Urodziny dziecka to ważne wydarzenie celebrowane w gronie najbliższych i przyjaciół z dziećmi. Z bajkowym tortem każde przyjęcie urodzinowe będzie bajkowe i pozostanie zapamiętane na dłużej.

Czy tematyczne urodziny to dobry pomysł i o czym warto pamiętać ?
Czytaj o ciekawych pomysłach na zorganizowanie urodzin dla przedszkolaka klikając we wpis! 

Dodaj komentarz