Toalety przenośne na Śląsku

Po co komu na Śląsku przenośna toaleta ?

Na Śląsku, tak jak w wielu innych regionach Polski, często zdarzają się sytuacje, gdy braki w infrastrukturze wodno-kanalizacyjnej wymagają zapewnienia odpowiednich warunków higienicznych, np. ekipie budowlanej lub uczestnikom imprezy masowej. Wtedy najlepszym rozwiązaniem jest przenośna toaleta, po śląsku – haziel co go mogymy przekludzić.

Dla kogo przeznaczone są toalety przenośne?

Jest to oferta skierowana zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm, instytucji oraz różnego rodzaju placówek, gdzie niezbędne jest zapewnienie użytkownikom odpowiednich warunków sanitarnych, a nie ma możliwości, aby zorganizować to w inny sposób. Często to właśnie brak infrastruktury wodno-kanalizacyjnej jest największym utrudnieniem. Kto korzysta z takiego rozwiązania?

  • firmy obsługujące place budowy,
  • instytucje organizujące imprezy masowe w plenerze,
  • właściciele parkingów,
  • administratorzy terenów rekreacyjnych, placów zabaw,
  • właściciele prywatnych działek.

Zalety toalety przenośnej

Toalety przenośne zapewniają przede wszystkim higienę w odpowiednich standardach, mimo braku kanalizacji. Usługa może być realizowana w różnych opcjach najmu, tj. krótko lub długoterminowo – zależnie od osobistych preferencji. Również serwis takiej toalety odbywa się tak często, jak wykaże potrzebę sam klient. Do wyboru jest wersja podstawowa oraz opcjonalna.

Wersja podstawowa wyposażona jest w drzwi o profilu zamkniętym z zamkiem wolne/zajęte, pisuar, systemy wentylacji, pojemniki na papier toaletowy, półprzezroczysty dach oraz antypoślizgową podłogę. Wersja opcjonalna posiada między innymi umywalkę, oświetlenie, dozowniki na płyny, podajniki na ręcznik oraz nakładki higieniczne, kosz na śmieci.

Toalety przenośne od zadań specjalnych

Możliwy jest również najem toalet dodatkowych funkcjach. Są to przede wszystkim:

  • toaleta dla niepełnosprawnych,
  • z hakiem,
  • z automatem wrzutowym,
  • z podłączeniem wodno-kanalizacyjnym.

Wybór konkretnej opcji zależy zawsze od klienta i powinien odpowiadać potrzebom określonej grupy użytkowników, tylko wtedy będzie spełniał odpowiednio swoje funkcje. Na terenie Śląska można bez problemu zorganizować dowolną ilość mobilnych kabin o różnym standardzie, korzystając ze sprawdzonych, profesjonalnych dostawców tego rodzaju zaplecza sanitarnego.

Dodaj komentarz