Problemy z systemem help desk

Główna Fora IT Problemy z systemem help desk

Oglądasz 6 wpisów - 1 z 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #336
  Antoni Hoff
  Uczestnik

  Cześć, jestem menagerem w jednym z działów obsługi klienta dość znanej sieci telefonicznej. Ostatnio mamy straszne problemy z systemem help desk, z którego korzystamy. Raz pokazuje nam zgłoszenia, a raz nie. Niestety, nie możemy liczyć na serwis firmy od której mamy program. Skontaktowanie się z nimi jest strasznie problematyczne i przynosi więcej nerwów niż efektów, nie wspominając już o zmarnowanym czasie. Dlatego też szukamy innej opcji, możecie coś polecić?

  #343
  Cezary Zapura
  Uczestnik

  A możesz coś więcej powiedzieć? Sporym oddziałem kierujesz i na czym najbardziej Ci zależy?

  #348
  Antoni Hoff
  Uczestnik

  W biurze u nas pracuje ponad 40 osób, więc troche tych pracowników mamy 🙂 Zależy mi na tym, by help desk obsługiwał wszystkie kanały i pozwalał na równoległe prowadzenie kilku spraw z danym klientem. Dobrze by było, gdyby system był intuicyjny. No i cena też jest ważna, nie musi być to najtańszy system, ale nie chce też przepłacać.

  #349
  Mirek Zdun
  Uczestnik

  Hmm… wydaje mi sie, że najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie będzie help desk od firmy Focus. Tu – https://focustelecom.pl/system-helpdesk/ – mozesz o tym poczytac więcej. Naprawdę dobry program, no i pozwala m.in. na wykrywanie kolizji agentów, co myślę, że może Cię zainteresować 😉

  #350
  Antoni Hoff
  Uczestnik

  Dzięki wielkie za pomoc! Na pewno sprawdzę system od Focusa.

  #373
  Mirek Zdun
  Uczestnik

  Nie ma za co, cieszę się, że mogłem pomóc.

Oglądasz 6 wpisów - 1 z 6 (wszystkich: 6)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.