Jak przygotować udane przyjęcie urodzinowe dla Twojego dziecka?

Przyjęcie urodzinowe dla dziecka może być niemałym wyzwaniem, jeśli chodzi o jego organizację, szczególnie, gdy na przykład rodzice czy bliższa rodzina chcą urządzić przyjęcie-niespodziankę. Najważniejsze jest jednak, aby temat przewodni imprezy pasował do zainteresowań najważniejszych osób na imprezie, czyli samych świętujących. Dzieci przede wszystkim powinny czuć się komfortowo w przygotowanym przez nas miejscu, by móc świetnie się bawić.

Gdzie urządzić imprezę urodzinową?

Podstawą wszelkich wyborów co do miejsca czy urodzinowych posiłków, powinna być odpowiedź na pytanie: Co lubi nasze dziecko? Czym się interesuje? Oczywiście, zainteresowania i pasje zwykle na przestrzeni lat są zmienne, ale z pewnością jest kilka takich rzeczy, które są teraz u twojego dziecka w kręgu zainteresowań, warto więc przyjrzeć się im bliżej, by móc na przykład uczynić z nich temat przewodni imprezy. Jeśli, dajmy na to, szaleje za grą Angry Birds, idealnym poczęstunkiem będzie tort Angry Birdshttp://tortyjakmarzenie.pl/pl/p/Tort-Angry-Birds/121. Jeśli dziecko interesuje się fotografią, świetnym pomysłem będzie porozwieszanie na sali urodzinowej zdjęć na sznurkach. Imprezę urodzinową można urządzić w domu, jeśli pozwala na to metraż i liczba zaproszonych gości. Można to też zrobić w specjalnie wynajętym lokalu czy ulubionej restauracji dziecka. Letnie miesiące sprzyjają też organizacji imprez na świeżym powietrzu – to też daje szerokie pole do popisu, jeśli idzie o ewentualne dekoracje – nastrojowe lampki na drzewach, wiklinowe krzesła etc., miejsce nad jeziorem również sprawdzi się idealnie.

Czy urządzenie imprezy-niespodzianki to dobry pomysł?

To, czy konsultować z dzieckiem plany urodzinowe, zależy już od charakteru dziecka. Jeśli lubi niespodzianki i wszelkie spontaniczne zabawy, jak najbardziej można przygotować imprezę w formie niespodzianki. Jeśli jednak dziecko nie przepada za takimi rzeczami i mogłoby być zestresowane zaistniałą sytuacją, warto wspólnie z nim zaplanować ten dzień i ustalić z nim szczegóły imprezy.

Tort Angry Birds, czyli jakie przysmaki będą na stole?

Tort Angry Birds idealnie sprawdzi się dla fanów tej gry. Może mieć on formę fontanny tortowej, a także zostać przyozdobiony świeczkami urodzinowymi oraz kokardą czy specjalnym napisem dla solenizanta. Poza kluczowym daniem, czyli tortem, na stole mogą znaleźć się takie przysmaki jak sałatka owocowa w arbuzie (świetnie wygląda i robi wrażenie), chipsy i różne, ciekawe salsy do nich, owocowe drinki z parasolkami.

Tort można zamówić w trzech różnych wielkościach – do wyboru mamy 10, 16 lub 24 kawałki, spokojnie zatem można dostosować go do liczby gości. Chociaż tort ma swoją podstawową formę, to klienci mają też wiele do powiedzenia w kwestii dekoracji – mogą dodać napis, zmienić figurki Angry Birds, kolory ciasta. Dodatkowo, mogą także, dzięki formularzowi “Uwagi”, zgłosić wszelkie dodatkowe propozycje czy zmiany. Tort Angry Birds nada się dla młodszych i starszych dzieci – na pewno będzie niezapomnianym punktem całej imprezy i zostanie skonsumowany z ochotą.

Wystrój miejsca urodzinowego – jakie dodatki dobrać?

Jeśli organizujemy imprezę w plenerze, świetnie sprawdzą się lampki na baterie porozwieszane na drzewach czy na płocie – wprowadzą świetny klimat. Jeśli impreza robiona jest z jakimś konkretnym tematem przewodnim, wszystkie elementy powinny, rzecz jasna, do niego nawiązywać. Może to być choćby jakiś film – rekwizyty podobne do filmowych i filmowe kadry poustawiane na sztalugach to świetne rozwiązanie. Dodatkowo goście mogą na przykład otrzymywać, po wejściu na imprezę, bilety wstępu imitujące bilety kinowe z tytułem ulubionego filmu solenizanta. Warto też na imprezie korzystać z papierowych naczyń – eliminuje to górę naczyń do zmywania, a papier jest ekologicznym tworzywem, dodatkowo na rynku dostępnych jest wiele ładnych, estetycznych opakowań. Ciekawym dodatkiem będzie także wręczenie gościom papierowych zaproszeń w kopertach, które stylistycznie nawiązują do tematu całej imprezy. Taki dodatek świetnie podkreśli charakter imprezy.

Dodaj komentarz