Leasing samochodu osobowego – leasing SMARTPLAN

Rozpoczynając działalność gospodarczą, młody przedsiębiorca często staje przed dylematem, w jaki sposób wejść w posiadanie dobrego i sprawnego pojazdu. Trudno jest wyobrazić sobie dzisiaj prowadzenie jakiegokolwiek biznesu bez pojazdu. W wielu przypadkach samochód jest potrzebny, by dowieźć towar do klienta lub przewieźć potrzebne do produkcji komponenty, albo dojechać do klienta by pełnić u niego jakąś usługę.

Nowy i sprawny samochód to także odpowiednia wizytówka dla danej firmy, dobrze o niej świadczy i nie daje powodów do uznania jej za podmiot nieodpowiedzialny i nie profesjonalny.

LEASING TO DOBRA FORMA BY WEJŚĆ W POSIADANIE NOWEGO SAMOCHODU

Na rynku jest wiele propozycji leasingowych czy kredytowych. Zakup samochodu nowego nie jest dzisiaj żadnym problemem, jednak ważne jest by dany leasing lub kredyt miał jak najbardziej korzystne warunki dla osoby decydującej się na zakup pojazdu.

Bardzo ciekawą propozycją jest propozycja firmy Toyota ukrywająca się pod nazwą: Toyota SMARTPLANhttp://auta-firmowe.pl/co-to-jest-leasing-smartplan/.

JAK DZIAŁA LEASING SMARTPLAN?

Toyota SMARTPLAN to innowacyjny system leasingowy dla przedsiębiorców małych i średnich firm, którzy decydują się na zakup samochodu marki Toyota. Program ma wiele zalet i o wielu sprawach decyduje tutaj sam zainteresowany czyli osoba, która decyduje się na leasing.

Program pokrótce to niska pierwsza wpłata, niska rata, niski koszt wykupu samochodu po zakończeniu umowy. Firma Toyota decydując się na tego rodzaju plan, wyszła naprzeciw młodym i małym przedsiębiorcom.

Decydując się na Toyota SMARTPLAN możemy wejść w posiadanie nowego samochodu, renomowanej marki a nawet możemy wymieniać samochód każdego roku na nowy. Dzięki takiej opcji jesteśmy posiadaczami samochodu nowego, bezawaryjnego, w ciągłej kontroli warsztatów firmowych marki Toyota.

PROGRAM NIESIE SAME KORZYŚCI DLA PRZEDSIĘBIORCY

Toyota SMARTPLAN to sam zysk dla naszej firmy oraz wiele korzyści.
1. Zawsze jest gwarancja odkupu samochodu przez dealera Toyoty.
2. Warunki leasingu są bardzo elastyczne, w każdej chwili można je odpowiednio przystosować do swoich warunków finansowych i do swoich możliwości.
3. Są ogromne korzyści podatkowe. Co miesiąc, z każdej raty można odliczyć podatek VAT.
4. Koszty leasingu są bardzo niskie, ponadto firma proponuje klientom dedykowane rabaty.
5. Można wybrać odpowiednie ubezpieczenie, roczne lub wieloletnie.
6. Możliwość spłaty jedynie tej części pojazdu, która przez okres użytkowania uległa utracie swojej rzeczywistej wartości.
7. Bardzo szybki czas weryfikacji.

CZEMU NIE SKORZYSTAĆ Z PROPOZYCJI TOYOTY?

Samochody marki Toyota to bardzo dobre pojazdy, natomiast Toyota SMARTPLAN to bardzo przystępna propozycja dla właścicieli małych firm, średnich i takich, które dopiero co pojawiły się na rynku. Praktycznie wszystkie opcje wspomnianego planu to wielokrotny zysk dla młodej i małej firmy. Wszelkie opcje załatwienia SMARTPLANU odbywają się w bardzo szybkim czasie, a kolejne opłaty są dostosowane do kryterium finansowego danej firmy. Natomiast wszystkie koszty związane z tego rodzaju leasingiem są odpowiednio wliczane w koszta i dają odpowiedni zysk, jeśli chodzi o sprawy podatkowe.

MAŁO FORMALNOŚCI I BARDZO SZYBKI CZAS ZAŁATWIENIA LEASINGU

Toyota SMARTPLAN to nie tylko korzyści, ale i także bardzo szybki czas weryfikacji danego klienta. Plan jest raczej przystępny dla małych przedsiębiorców i dla tych,którzy dopiero co rozpoczynają swoją działalność. Wszystkie aspekty trwania Toyota SMARTPLAN są niskie:
– niska jest pierwsza wpłata,
– mamy niską ratę do spłacania co miesiąc,
– niska jest też kwota wykupu samochodu po upływie okresu leasingu.

CO ROBIMY, GDY UMOWA SIĘ SKOŃCZY?

Pomijając fakt, że Toyota SMARTPLAN daje nam możliwość zmiany starego samochodu na nowszy co roku lub co trzy albo cztery lata, samochód możemy wymienić, odsprzedać dealerowi lub zostawić sobie po zakończeniu umowy. W przypadku gdy zostawiamy sobie samochód, musimy zapłacić ratę wykupu. Gdy nas na nią nie stać, możemy przedłużyć finansowanie samochodu i spłacać wykup w odpowiednich dla siebie ratach.

Dodaj komentarz