Uruchom w swojej firmie ticket system

Ticket system uruchomiony w danej firmie znacznie poprawia kontakt z klientem. Jest systemem usprawniającym obsługę klienta i w dzisiejszych czasach nowoczesnym łączem z potencjalnym klientem, który dzięki temu systemowi może szybko i sprawnie kontaktować się z daną firmą.

CO TO JEST?

Ticket system jest ogólnie dostępny w chmurze, a jest to po prostu wielokanałowe oprogramowanie, które bardzo dobrze usprawnia wszelkiego rodzaju komunikację w firmie.

GDZIE MOŻNA GO ZASTOSOWAĆ?

System doskonale sprawdza się w następujących branżach:
– meblarstwo,
– banki,
– usługi nieruchomości,
– warsztaty samochodowe,
– salony sprzedaży samochodów,
– transport i logistyka,
– turystyka i hotelarstwo,
– windykacja,
– użyteczność publiczna.

Wirtualna centrala pozwala na pełny kontakt z klientem, wszystkie zgłoszenia są zapisane w archiwum, a mapa ekranu roboczego podaje konkretne i szczegółowe informacje co do każdego połączenia.
Zainstalowanie i uruchomienie w firmie ticket system daje duże oszczędności w pracy danych pracowników i w ogóle w całej firmie, która zdecydowała się na korzystanie z systemu.

NA CZYM TO POLEGA?

Ticket z języka angielskiego to bilet, jednak słowo to w tym przypadku oznacza karteczkę, kwit czy zgłoszenie. Wszytko zaczyna się od zgłoszenia klienta; awarii, zamówienia czy reklamacji. Potem, po przyjęciu danego zgłoszenia trzeba je odesłać w odpowiednie miejsce, tak by trafiło do odpowiednich ludzi. W dzisiejszych czasach nie pisze się już ręcznie karteczek, tylko działa się na polu elektronicznym. Wszelkie zgłoszenia przyjmowane są przy pomocy systemu elektronicznego i w taki sam sposób rozsyłane.
System pomaga w komunikacji, daje ogromne możliwości, jeśli chodzi o porozumiewanie się. Klientom łatwiej jest dotrzeć w odpowiednie miejsce i łatwiej złożyć zgłoszenie, które następnie będzie bardzo szybko rozpatrywane i załatwiane od ręki.

Dzisiaj nowoczesne biuro obsługi klienta działa w oparciu o multimedialną centralę, która jest produktem oprogramowania pozwalającego na super komunikację.
Dzięki temu każde zgłoszenie klienta jest zanotowane i co jakiś czas przypominane, aż do momentu rozwiązania sprawy. Trudno więc jest o to, by dane zgłoszenie było pominięte i nie załatwione do końca,
Równocześnie dany pracownik ma dostęp do całej historii zgłoszeń danego klienta. Nigdy więc nie będzie dublowało się zgłoszenie tego samego klienta, w tej samej sprawie, przesłane mailem i napisane na czacie, nigdy również nie pominięte zostanie zgłoszenie od tego samego klienta w innej sprawie.

WARTO JEST SYSTEM TEN ZAINSTALOWAĆ W SWOJEJ FIRMIE

System jest bardzo pomocny, super nowoczesny i przyspiesza załatwianie spraw klientów o blisko 40 proc. Sprawia to, że każdy klient, który zgłosi się do firmy, w której zamontowany będzie ticket system, będzie usatysfakcjonowany i zadowolony. Co za tym idzie będzie częściej korzystał z usług danej firmy i będzie ją polecał swoim znajomym.
Zadowolenie klienta to czysty zysk dla firmy, to większa ilość klientów i transakcji, oznacza to także większe przychody firmy.

Dodaj komentarz