kontenery magazynowe

Kontenery – rozwiązanie, w które warto zainwestować

Organizujesz budowę i potrzebujesz zaplecza sanitarnego lub magazynu do przechowywania sprzętu i materiałów? A może jesteś organizatorem imprezy i chcesz postawić tymczasowe biuro? W takim razie mamy dla Ciebie rozwiązanie – a są nim kontenery. Jakie typy kontenerów może wynająć? Sprawdź nasz artykuł. Zachęcamy również do zajrzenia na stronę WC Serwisu – https://wcserwis.pl/kontener-magazynowy/.

Praktyczne i funkcjonalne rozwiązanie – takie właśnie są kontenery magazynowe

Kontenery magazynowe – niezależnie, czy mówimy o modułowych, czy wolnostojących – należą do niezwykle ekonomicznych rozwiązań. Cenione są również za funkcjonalność, komfort użytkowania oraz przystępną cenę. Na rynku możemy znaleźć różne typy kontenerów, w tym między innymi modułowe i mobilne.

Kontenery modułowe to konstrukcje, które możemy ustawiać w rzędach lub piętrowo. Dzięki temu rozwiązanie dostosowuje się do naszych potrzeb i oczekiwań, a nie na odwrót. Moduły, które tworzą kontener, mocuje się z pomocą specjalnie skręcanych ściągaczy. Aby utrzymać najwyższe standardy bezpieczeństwa, zaleca się, by konstrukcja nie miała więcej niż dwóch kondygnacji. Z kolei kontenery mobilne, jak sama nazwa wskazuje, przystosowane są do ruchu i można je przemieszczać na podobnej zasadzie, jak przyczepy campingowe.

Czym są kontenery magazynowe?

Zanim opiszemy Ci inne rozwiązania, które warto wdrożyć na teren budowy czy imprezy plenerowej, warto jeszcze pokrótce opowiedzieć o kontenerach magazynowych.
Kontenery magazynowe – jak sama nazwa wskazuje, to rodzaj magazynu, w którym możemy przechowywać narzędzia, maszyny, materiały i inne cenne dla nas rzeczy. Doskonale sprawdzają się na terenach budowy – zarówno tych prowadzone przez duże firmy, jak i u klientów indywidualnych – czy imprezach plenerowych.
Dzięki temu, że kontenery magazynowe wyposażone są w drzwi z systemem ryglowania, masz pewność, że nikt nie ukradnie Ci cennych rzeczy. To przydatne rozwiązanie na działki, na których często dochodzi do kradzieży.

Parametry techniczne:
• długość: 6050 mm;
• szerokość: 2440 mm;
• wysokość: 2800 mm.

A co z innymi kontenerami?

Na rynku znajdziesz różne rodzaje kontenerów. Równie popularne co kontenery magazynowe są kontenery biurowe i sanitarne. To pierwsze rozwiązanie jest niezbędne, gdy chcemy stworzyć biurowe zaplecze dla administracji na terenie budowy lub imprezy kulturalnej czy sportowej. Jeśli chcemy też zapewnić pracownikom szatnię lub miejsce, w którym mogą na spokojnie zjeść posiłek, to warto rozważyć ten kontener, bo niezwykle łatwo go przystosować do tego, by zrobić z niego jadalnię.

Z kolei kontenery sanitarne są obowiązkowe w miejscach, w których brakuje zaplecza sanitarnego. Znowu sprawdzą się głównie na terenach placu budowy czy imprezy, czyli wszędzie tam, gdzie jest większa ilość osób. Na parkingach czy przy przystankach komunikacji miejskiej lepszym rozwiązaniem będą toalety przenośne, które też znajdziesz w ofercie firmy WC Serwis.

Dodaj komentarz